Elektrokolo Wisper 806 SE 

Elektrokolo Wisper 806 SE je nadčasové skládací kolo, které pomocí magnetického pedálového snímače s 12 magnety na středové ose detekuje frekvenci probíhajícího šlapání.

Elektrokolo Wisper 806 Torque

Elektrokolo Wisper 806 Torque poskytuje cyklistovi plynulou a přirozenou jízda díky torznímu snímači šlapání (kolo je tak chytré, že přesně pozná, kolik síly do šlapání dáváte a díky tomu automaticky reguluje chod).

Elektrokolo Wisper 705se

Elektrokolo Wisper 705se je vlajkovou lodí známého anglického producenta elektrokol Wisper Ltd. (hrabství Kent). Hlavními rysy modelu jsou skvěle sladěné komponenty, neotřelý design. 


Elektrokolo Wisper 705 Torque

Po stránce designu a technologie byla tato elektrokola výrazně přepracována, nicméně “wisperovské standardy”  v podobě kroutícího momentu  100 Nm, vysokého dojezdu, kvalitních komponentů a anglické klasické elegance zůstávají zachovány. 

Elektrokolo Wisper 905 SE

Elektrokolo Wisper 905 SE Cross-bar stvořeno pro celodenní cesty po městě i dlouhé výletní trasy.WISPER 905 Torque

Představujeme novou generaci WISPER Torque. Po stránce designu a technologie byla tato kola výrazně přepracována, nicméně “wisperovské standardy”  v podobě kroutícího momentu  100 Nm, vysokého dojezdu, kvalitních komponentů a anglické klasické elegance zůstávají zachovány